moskitiery

Moskitiery okienne

Moskitiery istotnie zwiększają komfort podczas ciepłych wieczorów, kiedy chcemy wpuścić do swojego domu świeże powietrze, jednak obawiamy się, że wraz z nim do środka dostaną się komary, muszki i inne, niemile widziane insekty. Z ich dobroczynnego, ochronnego działania możemy jednak cieszyć się przez cały rok.

Zalety moskitier
Oferowane przez nas moskitiery posiadają cały szereg istotnych (i często nieoczywistych) zalet. Najważniejsze z nich to:
Wysokiej jakości moskitiery produkowane są z wytrzymałych materiałów, odpornych na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych, takich jak opady, promienie słoneczne, skrajne temperatury. Dzięki temu możemy cieszyć się nimi przez wiele lat.
Moskitiery można z łatwością utrzymać w czystości, dzięki możliwości mycia wodą i detergentami. Dodatkowo, siatki wykonywane są z materiałów, które nie przyciągają zanieczyszczeń, więc nie wymagają one częstego czy intensywnego czyszczenia.
Moskitiery wyposażone są w siatki, które nie ograniczają widoczności ani nie zmniejszają ilości światła dziennego w pomieszczeniu. Są praktycznie niewidoczne i w żaden sposób nie zmniejszają codziennego komfortu domowników.

Dzięki dostępności wielu rodzajów oraz rozmiarów moskitier, z łatwością dobrać można model idealnie dopasowany do wybranego okna czy nawet drzwi balkonowych.

Moskitiery to ekologiczne rozwiązanie, które pozwala na ograniczenie chemii i produktów wykorzystywanych w walce z insektami, takich jak spraye owadobójcze, elektrofumigatory, lepy na muchy i inne.

Zastanawiasz się, jakie jeszcze korzyści miałoby zainstalowanie moskitier w Twoim domu lub mieszkaniu? Skontaktuj się z nami i poznaj wszystkie dostępne możliwości!

Moskitiery ramkowe „stałe” – do klasycznych okien
W pomieszczeniach takich jak kuchnia, jadalnia, sypialnia, łazienka czy pokój dziecięcy najczęściej montowane są klasyczne okna, otwierane jedynie w celu przewietrzenia wnętrza. W przypadku standardowych przeszkleń doskonale sprawdzają się moskitiery ramkowe.

Czym się wyróżniają?
Moskitiery ramkowe składają się z wytrzymałych profili, na których umieszczona jest siatka. Model ten montowany jest na oknie bez konieczności wiercenia czy mocowania na stałe – moskitierę można w dowolnym momencie zdjąć, na przykład po to, by wygodnie ją umyć lub schować na czas zimy.

Moskitiery „otwierane” – do drzwi balkonowych i tarasowych

Moskitiery ramkowe „stałe” nie sprawdzą się w przypadku dużych okien, które otwieramy, aby wyjść na balkon, taras bądź do ogrodu. W tym wypadku konieczne jest zastosowanie moskitier „otwieranych”, które umożliwią nam swobodne poruszanie się.
Jak działają moskitiery do drzwi balkonowych? Modele te wyposażone są w zawiasy, uchwyt, system automatycznego domywania oraz zabezpieczenie, które utrzymuje moskitierę w prawidłowej pozycji. Dodatkowym elementem, wykorzystywanym w moskitierach „otwieranych” są uszczelki szczotkowe, które stanowią dodatkową barierę dla owadów i insektów.

Moskitiery mogą być montowane we wszystkich rodzajach okien, zarówno tych wykonanych z drewna, jak i z PVC. Możesz wykorzystać je do ochrony wszystkich pomieszczeń w swoim domu lub mieszkaniu i w pełni cieszyć się ciepłymi dniami i wieczorami – ze świeżym, orzeźwiającym powietrzem, ciszą i spokojem.

Zapraszamy do naszego biura w Warszawie ul Wspólna 2G (Warszawa-Wesoła) oraz kontaktu z nami.

Zapraszamy do kontaktu z nami