Plisy

Plisy Okienne

Plisy, inaczej rolety plisowane, to rozwiązanie, które łączy w sobie zalety klasycznych rolet i żaluzji. To jedno z najnowszych rozwiązań producentów osłon okiennych, które zyskuje coraz więcej sympatyków. Nic dziwnego, ponieważ rolety plisowane pozwalają zasłonić okno od dołu, a nawet wyłącznie na środku. Dzięki temu możesz precyzyjnie ustawić ich położenie i tym samym ochronić się przed rażącymi oczy promieniami słońca, a jednocześnie nie odcinać zupełnie dopływu dziennego światła.

Zalety rolet plisowanych

Plisy wyróżniają się spośród innych osłon okiennych nowatorskim systemem obsługi. Dzięki innowacyjnym systemom hamującym oraz specjalnemu sposobowi montażu możesz przesuwać materiał po całej długości okna, zwijając go i rozwijając od góry lub od dołu. Plisę można zamontować zarówno do listwy przyszybowej, jak i bezinwazyjnie, na ramie skrzydła okiennego.

Oto największe zalet rolet plisowanych:
- Ich obsługa jest wygodna i łatwa.
- Ustawienie materiału w wybranym fragmencie okna zwiększa komfort przebywania w pomieszczeniach.
- Plisy zapobiegają zbytniemu nagrzewaniu wnętrz, a jednocześnie zapewniają dopływ naturalnego światła.
- Materiał plisy rozciągnięty jest na całej szerokości okna – nie ma mowy o żadnych prześwitach.
- Są estetyczne, a dzięki mnogości kolorów, wzorów i grubości materiałów, możesz z łatwością dopasować rolety plisowane do wystroju wnętrz.

Plisy są chętnie wykorzystywane we wszystkich pomieszczeniach – salonach, sypialniach, pokojach dziecięcych, a w szczególności w kuchniach i jadalniach.

Oferujemy Państwu porady w zakresie doboru, pomiaru i wstępnej wyceny zamawianych plis okiennych. Zapraszamy do kontaktu oraz odwiedzenia naszego salonu w Warszawie ul. Wspólna 2g.

Zapraszamy do kontaktu z nami